Ponuka práce

Voľná pracovná pozícia:

predajca elektroinštalačného materiálu

Popis pracovnej ponuky:

Predaj elektroinštalačného materiálu (komponenty, svietidlá, bleskozvody...) v kamennej predajni. Práca zahŕňa o. i. priamy kontakt so zákazníkmi (vrátane základného poradenstva), zodpovednosť za zverenú hotovosť a tovar. Spravovanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov - objednávky tovaru.

Požiadavky na uchádzača:

Samostatnosť, kreativita, spoľahlivosť,

bezúhonnosť, lojalita, flexibilita, zodpovednosť,

komunikatívnosť, bezkonfliktnosť, predajný drive,

pozitívny prístup k práci a k ľuďom.

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity s výučným listom v odbore

Výhody:

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, možnosť využitia flexibilnej pracovnej doby, možnosť profesijného rastu a neustáleho vzdelávania sa.

Bonusy:

Príspevok na cestovanie, zamestnanecká zľava, finančný bonus pri jubileu a. i.

Doplňujúce informácie pre uchádzača:

Uprednostníme záujemcov z Púchova a okolia, ktorí chcú skutočne pracovať v stabilnom kolektíve. Prípadné skúsenosti s prácou s podobným zameraním sú výhodou.

Platobné podmienky budú upresnené pri pohovore, ktorého termín si môžete dohodnúť na 0903802993.