Závesné svietidlo CIRCOLO LED 10867
Kód: NOWODVORSKI-5903139108676
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.08 kg |
| EAN: | 5903139108676 |
| Farba svietidla: | biela, čierna |
| Materiál svietidla: | kov, plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Šírka: | 125cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Spotreba (W): | 45W |
| Svetelný tok (lm): | 1800 lm |
| Uhol svietenia: | 70° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000h |
| Index CRI: | 90 |
| Šírka tienidla v cm: | 1x30, 1x45, 1x60cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
