Nástenné svietidlo CIRCOLO LED M 11402
Kód: NOWODVORSKI-5903139114028
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| EAN: | 5903139114028 |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Šírka: | 60cm |
| Hĺbka: | 65cm |
| Výška: | 13cm |
| Spotreba (W): | 21W |
| Svetelný tok (lm): | 660 lm |
| Uhol svietenia: | 70° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000h |
| Index CRI: | 90 |
| Šírka tienidla v cm: | 60cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
