Svietidlo CRISTAL BLACK L 7614
Kód: NOWODVORSKI-5903139761499
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 16.44 kg |
| EAN: | 5903139761499 |
| Farba svietidla: | čierna, priehľadná |
| Materiál svietidla: | kov, krištáľ |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E14 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Priemer: | 71.00cm |
| Šírka: | 71cm |
| Výška: | 170cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 12 |
| Spotreba (W): | 40W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
