Svietidlo LED DABA AIO M20W W 19068
Kód: KANLUX-19068



Podrobný popis
Kanlux DABA AIO je LED plafón, ktorý sa dá ľahko prispôsobiť rôznym priestorom a požiadavkám užívateľa. Funkcia CCT umožňuje zvoliť farbu svetla 3000K, 4000K alebo 6500K a regulácia výkonu 12W/16W/20W umožňuje prispôsobiť intenzitu osvetlenia už vo fáze montáže. Svetelný tok až 2120 lm, vysoké krytie IP65 a mechanická odolnosť IK10 zaisťujú, že sa svietidlo dobre uplatní ako v interiéri, tak v náročnejších úžitkových priestoroch. Minimalistický tvar, kvalitné spracovanie a 5-ročná záruka dopĺňajú celok a vytvárajú praktické a moderné riešenie pre široké využitie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | plast |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -20÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=25000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Hmotnosť: | 0.694 |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | 1 |
| Stupeň IK: | 10 |
| Uhol svietenia [°]: | 120 |
| Rozpätie priemerov používaných vodičov [mm2]: | 2,5 |
| Priemer [mm]: | 320 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Životnosť [h]: | 50000 |
| Výška [mm]: | 80 |
| Index CRI: | 90 |
| Automatická žalúzia: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Spínač: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na stenu |
| koeficient zachovania svetelného toku po skončení menovitého obdobia trvácnosti: | L80B10 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | max 106 |
| Spotreba (W): | max 20 |
| Svetelný tok [lm]: | max 2120 |
| Obsah ortuti: | nie |
| Typ pripojenia: | samosvorná svorkovnica |
| Miesto používania: | vo vnútri a vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
