Nástenné svietidlo EASY LED LEFT 11578
Kód: NOWODVORSKI-5903139115780
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.86 kg |
| EAN: | 5903139115780 |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál svietidla: | kov, plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10, LED, R35 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Hĺbka: | 80cm |
| Výška: | 18cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Spotreba (W): | 10W,11W |
| Svetelný tok (lm): | 450 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000h |
| Index CRI: | 90 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
