Svetelný had LED GIVRO 10M-CW 38571
Kód: KANLUX-38571
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetelné hady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.53 kg |
| Napätie: | 210V DC |
| Pätica: | złącze 2 PIN |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | studená biela, 6500K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -10÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=17500 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 1.534 |
| Dĺžka [mm]: | 10000 |
| Výška [mm]: | 10000 |
| Priemer [mm]: | 13 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = 120 |
| Spotreba (W): | 20 |
| Index CRI: | 80 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Materiál: | plast |
| Miesto používania: | vonku |
| Typ pripojenia: | złącze 2 PIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
