Svetelný had LED GIVRO 50M-WW 38574
Kód: KANLUX-38574



Podrobný popis
Kanlux GIVRO LED je bezpečný a pohodlný svetelný had, spôsob pripojenia sekcií, zaisťuje spoľahlivosť a komfort používania. Had GIVRO je vďaka vysokému stupňu krytia IP65 chránený proti vnikaniu prachu a vlhkosti a jeho odolnosť proti UV žiareniu zaručuje dlhotrvajúce vlastnosti. Je k dispozícii v troch dĺžkach (15 m, 30 m, 50 m) a šiestich farebných prevedeniach - teplá (3000K), neutrálna (4000K), studená (6500K), ďalej červená, zelená a modrá.
Had Kanlux GIVRO LED je možné vzájomne prepájať až do dĺžky 100 metrov a priechodný napájací zdroj uľahčuje vytváranie veľkých inštalácií. V prípade potreby ho je možné skrátiť, ale pre samostatné použitie je vhodný iba diel zakončený zástrčkou a odrezaný koniec by mal byť skončený GIVRO END CAP.
Medzi ďalšie príslušenstvo patrí prepojovací kábel GIVRO-PR SET (150 cm, IP44, zakončený vidlicou) a GIVRO-PR SET W/O PLUG (150 cm, IP65, bez vidlice), koncovky GIVRO END CAP a držiaky GIVRO HOLDER (10 ks v balenie) pre jednoduchú inštaláciu svetelného hadu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetelné hady |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7.5 kg |
| Napätie: | 210V DC |
| Pätica: | złącze 2 PIN |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -10÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=17500 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Spotreba (W): | 100 |
| Priemer [mm]: | 13 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = 110 |
| Dĺžka [mm]: | 50000 |
| Výška [mm]: | 50000 |
| Hmotnosť: | 7.500 |
| Index CRI: | 80 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Materiál: | plast |
| Miesto používania: | vonku |
| Typ pripojenia: | złącze 2 PIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
