Svetelný had LED GIVRO 5M-NW 39191
Kód: KANLUX-39191



Podrobný popis
Kanlux GIVRO LED je bezpečný a pohodlný svetelný had, ktorého spôsob spájania jednotlivých úsekov zaisťuje spoľahlivosť a komfort pri používaní. Vďaka vysokému stupňu krytia IP65 sú hady GIVRO chránené proti vnikaniu prachu a vlhkosti a ich odolnosť voči UV žiareniu zaručuje dlhodobé zachovanie vlastností. Sú dostupné v piatich dĺžkach (5, 10, 15, 30, 50 m) a šiestich farebných variantoch – teplé (3000K), neutrálne (4000K), studené (6500K) a tiež červené, zelené a modré.Svetelné hady Kanlux GIVRO LED je možné spájať až do dĺžky 100 metrov, pričom priebežné napájanie uľahčuje vytváranie rozsiahlych inštalácií. V prípade potreby je možné had prestrihnúť ale na samostatné použitie je vhodný iba úsek zakončený vidlicou, pričom skrátený koniec je potrebné zabezpečiť koncovkou GIVRO END CAP.Voliteľné príslušenstvo zahŕňa pripojovací kábel GIVRO-PR SET (150 cm, IP44, zakončený vidlicou) a GIVRO-PR SET W/O PLUG (150 cm, IP65, bez vidlice), koncovky GIVRO END CAP a úchyty GIVRO HOLDER (10 kusov v balení) pre jednoduchú montáž svetelných.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetelné hady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| Napätie: | 210V DC |
| Pätica: | złącze 2 PIN |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -10÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=17500 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 0.794 |
| Spotreba (W): | 10 |
| Priemer [mm]: | 13 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = 120 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Výška [mm]: | 5000 |
| Index CRI: | 80 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Materiál: | plast |
| Miesto používania: | vonku |
| Typ pripojenia: | złącze 2 PIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
