Svietidlo LED HB PRO AIO M200W 27168
Kód: KANLUX-27168
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
HB PRO AIO je moderné svietidlo typu High-bay, navrhnuté s dôrazom na flexibilitu a jednoduchosť použitia. Umožňuje beznástrojovú zmenu uhla svietenia a reguláciu výkonu aj teploty chromatičnosti, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí požiadavkám rôznych priemyselných priestorov. Vysoká kvalita prevedenia je potvrdená 5-ročnou zárukou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priemyselné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 2.46 kg |
| Farba svietidla: | čierna |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | kov |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | 0-10V |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000 / 5000 / 6500 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -20÷40 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=25000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Stupeň IK: | 08 |
| Przekrój przewodu [mm2]: | 1 |
| Spotreba (W): | 100 / 150 / 200 |
| Výška [mm]: | 160 |
| Svetelný tok [lm]: | 16000 / 24000 / 32000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 1m |
| Hmotnosť: | 2.456 |
| Priemer [mm]: | 310 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Životnosť [h]: | 50000 |
| Uhol svietenia [°]: | 60/90 |
| Index CRI: | 80 |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto montáže: | pre zavesenie na strop |
| Miesto používania: | vo vnútri a vonku |
| Typ pripojenia: | voľné konce káblov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
