Svetelný zdroj LED IQ-LED A60 7,8W-CW 36678 (starý kód 33718)
Kód: KANLUX-36678
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | studená biela, 6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.000 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 1055 |
| Výška [mm]: | 109 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 135 |
| Uhol svietenia: | 180 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 60 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 60 |
| Šírka [mm]: | 60 |
| Priemer [mm]: | 60 |
| Spotreba (W): | 8 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 75 |
| Index CRI: | 90 |
| Zdroj svetla: | A60 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
