Svetelný zdroj LED IQ-LED AR-111 13W-NW 35253
Kód: KANLUX-35253
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux iQ-LED AR-111 LED je LED verzia 12V halogénových zdrojov. Vyznačujú sa dlhou životnosťou (45 000 hodín), 5ročnou zárukou a nízkou spotrebou energie. Zdroj odporúčame všade tam, kde je viditeľný - vďaka svojím dekoračným vlastnostiam. Kanlux iQ-LED AR-111 sa taktiež vyznačujú veľmi vysokým indexom podania farieb Ra> 97.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Halogénové žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 12V AC, 12V DC |
| Pätica: | G53 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=40000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.150 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 1050 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 107 |
| Priemer [mm]: | 111 |
| Spotreba (W): | 13 |
| Uhol svietenia: | 40 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 45000 |
| Výška [mm]: | 61 |
| Index CRI: | 97 |
| Zdroj svetla: | AR-111 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
