Svetelný zdroj LED IQ-LED GU10 4,9W-CW 35258
Kód: KANLUX-35258
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | studená biela, 6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.044 |
| Uhol svietenia: | 120 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Spotreba (W): | 5 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 41 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 44 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Výška [mm]: | 55 |
| Index CRI: | 90 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
