Svetelný zdroj LED IQ-LED GU10 6,5W-NW 35241 (starý kód 29810)
Kód: KANLUX-35241
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux IQ-LED znamená fotobiologickú bezpečnosť, šetrnú teplotu farieb očiam a spoľahlivosť. Teraz je to všetko v novej verzii s päticou GU10. Žiarovky IQ-LED poskytujú plný komfort používania a bezpečnosť, čo potvrdzuje certifikát TÜV Rheinland.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Ukazovateľ predčasného ukončenia životnosti lampy: | <5% po 1000h |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=40000 |
| koeficient zachovania svetelného toku po uplynutí 6 000h [%]: | >=80 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.038 |
| Uhol svietenia: | 110 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Výška [mm]: | 57 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 585 |
| Index CRI: | 95 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
