Svetelný zdroj LED IQ-LEDDIM A60 10,5W-WW 33724 (starý kód 27288)
Kód: KANLUX-33724
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux IQ-LED znamená fotobiologickú bezpečnosť, šetrnú teplotu farieb očiam a spoľahlivosť. Teraz to všetko v novej verzii E27 - verziu Kanlux IQ-LEDDIM navyše možno stmievať . Žiarovky Kanlux IQ-LED poskytujú plný komfort používania a bezpečnosť, čo potvrdzuje certifikát TÜV Rheinland.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Eshop |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stmievateľné: | áno |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 2700K |
| Ukazovateľ predčasného ukončenia životnosti lampy: | <5% po 1000h |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=40000 |
| koeficient zachovania svetelného toku po uplynutí 6 000h [%]: | >=80 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.042 |
| Spotreba (W): | 10.5 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 101 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 1060 |
| Výška [mm]: | 110 |
| Uhol svietenia: | 220 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 60 |
| Šírka [mm]: | 60 |
| Priemer [mm]: | 60 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 66 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 75 |
| Index CRI: | 80 |
| Zdroj svetla: | A60 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Materiál: | plast |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
