Svetelný zdroj LED IQ-LEDEX GU10 2,5W-NW 33769
Kód: KANLUX-33769
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux iQ-LED EX GU10 je nový svetelný zdroj s päticou GU10 v známom a obľúbenom rade produktov Kanlux iQ-LED. Vyznačujú sa extrémnou svetelnou účinnosťou, spotrebujú iba 2,5W energie a dávajú toľko svetla ako tradičných 54W! Svietivosť 450 lúmenov, trieda energetickej účinnosti A, 50 000 hodín svietenia - to sú najdôležitejšie prednosti tohto zdroja. Kanlux iQ-LED EX GU10 má naviac všetky výhody radu iQ-LED, ktoré sú potvrdené certifikátom TÜV Rheinland.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Ukazovateľ predčasného ukončenia životnosti lampy: | <5% po 1000h |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| koeficient zachovania svetelného toku po uplynutí 6 000h [%]: | >=80 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.052 |
| Uhol svietenia: | 100 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 184 |
| Spotreba (W): | 2,5 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 27 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 460 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Výška [mm]: | 54 |
| Index CRI: | 80 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
