Svetelný zdroj LED IQ-LEDEX GU10 2,5W-WW 33749
Kód: KANLUX-33749
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
5-ročná záruka podľa podmienok vyhlásenia o záruke, ktoré je dostupné na webovej stránke Kanlux IQ-LED EX GU10 je nový svetelný zdroj s päticou GU10 v rámci známeho a obľúbeného produktového radu Kanlux IQ-LED. Vyniká extrémnou svetelnou účinnosťou. Výkonnejší model spotrebováva iba 4,7 W energie a poskytuje viac svetla ako klasická 60 W žiarovka – až 850 lúmenov. Energetická trieda A a životnosť 50000 hodín patrí medzi jeho hlavné prednosti. Okrem toho má Kanlux IQ-LED EX GU10 všetky výhody celého radu IQ-LED.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.052 |
| Uhol svietenia: | 100 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 180 |
| Spotreba (W): | 2,5 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 24 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 450 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Výška [mm]: | 54 |
| Index CRI: | 80 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
