Svetelný zdroj LED IQ-LEDEX GU10 4,7W-NW 36602
Kód: KANLUX-36602
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
5-ročná záruka podľa podmienok vyhlásenia o záruke, ktoré je dostupné na webovej stránke Kanlux IQ-LED EX GU10 je nový svetelný zdroj s päticou GU10 v známom a obľúbenom produktovom rade Kanlux IQ-LED. Vyznačujú sa extrémnou svetelnou účinnosťou. Výkonnejší model spotrebuje iba 4,7W energie ale poskytuje toľko svetla ako tradičné 89W! Svetelný tok až 850 lúmenov. Trieda energetickej účinnosti A, životnosť 50 000 hodín – to sú najdôležitejšie prednosti tohto zdroja. Kanlux IQ-LED EX GU10 má navyše všetky výhody radu IQ-LED.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.046 |
| Uhol svietenia: | 100 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 181 |
| Spotreba (W): | 4,7 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 45 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Výška [mm]: | 56 |
| Index CRI: | 80 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 850 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
