LED lampa JULIET stmievateľná s bezdrôtovým nabíjaním, časovačom a USB 12W - DL5303/B
Kód: NEDES-DL5303/B



Podrobný popis
LED stolná lampa JULIET značky NEDES, ponúka kvalitné LED svetlo, vhodné pre detskú izbu, kanceláriu, či pracovňu.
Je vybavená funkciami, ako je zmena farby svetla, stmievanie, USB nabíjanie, bezdrôtové nabíjanie a časovač, čo prináša do Vášho interiéru praktický a funkčný rozmer. Ideálne riešenie pre účinnné a multifunkčné osvetlenie miestnosti.
Vďaka svojej nízkej spotrebe energie, sú tieto svietidlá obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 12W |
| svetelný tok | 500Lm |
| chromatičnosť (farba svetla) | 3000K - 6500K |
| možnosť stmievania | áno |
| nabíjačka USB | áno |
| bezdrôtové nabíjanie MT | áno |
| časovač | áno |
| nočné osvetlenie | nie |
| napätie | AC100 - 240V |
| životnosť | 30 000h |
| spínací cyklus | 20 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 1160 |
| krytie | IP20 |
| materiál | ALU - čierna |
| balenie | 1/8 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040905727 |
| Napätie: | AC100 - 240 |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K-6500K - CCT |
| Balenie (ks): | 1/8 |
| Bezdrôtové nabíjanie MT: | Áno |
| Max. výkon (W): | 12 |
| Typ inštalácie: | Stolné |
| Spotreba (W): | 11-20 |
| Nabíjačka USB: | Áno |
| Materiál: | ABS |
| Max. svetelný tok (Lm): | 500 |
| Životnosť (h): | 30 000 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Časovač: | Áno |
| Recyklačný poplatok: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Farba: | Čierna |
| Nočné osvetlenie: | Nie |
| Spínací cyklus (x): | 20 000 |
| Hmotnosť netto (g): | 1160 |
| Rozmer mm: | 450 |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť NEDES bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu produktov svojej značky. Ich hlavným cieľom a filozofiou je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.
