LED prisadený panel 12W / PSSF / SMD / CCT / WH - LPL433
Kód: NEDES-LPL433



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prisadený LED panel LPL433 s výkonom 12W je moderným riešením osvetlenia, ktoré ponúka vysokú svietivosť, nízku spotrebu energie a elegantný dizajn.
Je ideálny pre kancelárie, domácnosti, obchodné priestory, školy, nemocnice a ďalšie interiéry, kde je potrebné kvalitné a rovnomerné osvetlenie.
Panel je prispôsobený pre montáž priamo na stenu alebo strop.
Možnosť výberu neutrálnej, studenej alebo teplej bielej farby svetla, ktorú je možné nastaviť pomocou vypínača.
Výhody prisadených LED panelov:
- Energetická úspornosť
- Rovnomerné osvetlenie
- Dlhá životnosť
- Elegantný dizajn
- Okamžité zapnutie
Tento produkt zaisťuje bezpečnú a bezproblémovú inštaláciu.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 12W |
| svetelný tok | 960Lm |
| rozmer (mm) | 170 x 170 x 32 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 3000K - 4000K - 6000K |
| uhol svetla | 120° |
| napätie | AC85 - 265V |
| životnosť | 30 000h |
| spínací cyklus | 30 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 265 |
| krytie | IP20 |
| materiál | AL - biela |
| typ difúzora | opal |
| možnosť stmievania | nie |
| balenie | 1/20 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED panely |
|---|---|
| EAN: | 8585040918468 |
| Napätie: | AC85 - 265 |
| Senzor: | Nie |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K-6000K - CCT |
| Rozmer (mm): | ≤500 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Typ difúzora: | Opal |
| Tvar: | Štvorec |
| Typ inštalácie: | Prisadené |
| Zdroj svetla: | LED |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Max. svetelný tok (Lm): | 960 |
| Spínaci cyklus (x): | 30 000 |
| Životnosť (h): | 30 000 |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Rozmer mm: | 170 |
| Hmotnosť netto (g): | 265 |
| Max. výkon (W): | 12 |
| Materiál: | Hliník |
| Recyklačný poplatok: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Farba: | Biela |
| Balenie (ks): | 1/20 |
| Spotreba (W): | 11-20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť NEDES bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu produktov svojej značky. Ich hlavným cieľom a filozofiou je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.
