LED stolná lampa KIARA 7W stmievateľná s USB + nočné svetlo + časovač - DL4304/B
Kód: NEDES-DL4304/B



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED stolná lampa KIARA značky NEDES, ponúka kvalitné LED svetlo, vhodné pre detskú izbu, kanceláriu, či pracovňu.
Je vybavená funkciami, ako je zmena farby svetla, stmievanie, USB nabíjanie, časovač a nočné osvetlenie, čo prináša do Vášho interiéru praktický a funkčný rozmer. Ideálne riešenie pre účinnné a multifunkčné osvetlenie miestnosti.
Vďaka svojej nízkej spotrebe energie, sú tieto svietidlá obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 7W |
| svetelný tok | 500Lm |
| chromatičnosť (farba svetla) | 3000K - 6500K |
| možnosť stmievania | áno |
| nabíjačka USB | áno |
| bezdrôtové nabíjanie MT | nie |
| časovač | áno |
| nočné osvetlenie | áno |
| napätie | AC100 - 240V |
| životnosť | 30 000h |
| spínací cyklus | 20 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 812 |
| krytie | IP20 |
| materiál | ABS - čierna |
| balenie | 1/14 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040905789 |
| Napätie: | AC100 - 240 |
| Stmievateľné: | áno |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K-6500K - CCT |
| Spínací cyklus (x): | 20 000 |
| Balenie (ks): | 1/14 |
| Hmotnosť netto (g): | 812 |
| Bezdrôtové nabíjanie MT: | Nie |
| Časovač: | Áno |
| Max. svetelný tok (Lm): | 500 |
| Typ inštalácie: | Stolné |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Recyklačný poplatok: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Zdroj svetla: | LED |
| Max. výkon (W): | 7 |
| Nočné osvetlenie: | Áno |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Spotreba (W): | ≤10 |
| Životnosť (h): | 30 000 |
| Nabíjačka USB: | Áno |
| Materiál: | ABS |
| Farba: | Čierna |
| Rozmer mm: | 334 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť NEDES bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu produktov svojej značky. Ich hlavným cieľom a filozofiou je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.
