Prisadené svietidlo LED LERTO EL 12W B 45817
Kód: KANLUX-45817
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kanlux LERTO LED je jednoduché, univerzálne fasádne svietidlo s integrovaným LED modulom. Vďaka minimalistickému designu sa dobre hodí k rôznym typom fasád. Má stupeň krytia IP54, vďaka čomu je odolné proti prachu a vlhkosti a preto sa výborne osvedčuje pri vonkajšom použití. Svietidlo je kryté 3-ročnou zárukou. Verzia LERTO EL 12W LED vyžaruje svetlo s neutrálnou farbou (4000K).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fasádne svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.84 kg |
| Farba svietidla: | čierna |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | kov |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP54 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -15÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=30000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Rozpätie priemerov používaných vodičov [mm2]: | 0,75-2,5 |
| Hmotnosť: | 0.836 |
| Spotreba (W): | 12 |
| Hĺbka [mm]: | 125 |
| Výška [mm]: | 125 |
| Životnosť [h]: | 25000 |
| Šírka [mm]: | 260 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 67 |
| Index CRI: | 80 |
| Svetelný tok [lm]: | 800 |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Obsah ortuti: | false |
| Smer svietenia svietidla: | horizontálny |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na stenu |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Detekcia pohybu: | nie |
| Typ pripojenia: | skrutková svorkovnica |
| Miesto používania: | vo vnútri a vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
