Svietidlo LED MERA LED 11W CCT 29217
Kód: KANLUX-29217
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kanlux MERA CCT je nábytkové svietidlo s možnosťou výberu farby svetla (3000 K, 4000 K, 6500 K). Je dostupný v štyroch dĺžkach od 30 do 120 cm. Vo verzii s príkonom 4W umožňuje vytváranie svetelných línií s maximálne 30 svietidlami v súvislom zapojení. Nastaviteľný uhol sklonu umožňuje presné nasmerovanie svetla, vďaka čomu je MERA CCT použiteľný v kuchyni, kancelárii alebo dielni ako praktický a estetický zdroj osvetlenia. Na žiarovky MERA CCT sa vzťahuje 3-ročná záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Osvetlenie kuchynskej linky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | plast |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=15000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,3m |
| Hmotnosť: | 0.240 |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | 1 |
| Spínač: | 1 |
| Dĺžka vodiča [m]: | 1.5 |
| Maximálny počet svietidiel v sériovom zapojení: | 10 |
| Spotreba (W): | 11 |
| Uhol svietenia [°]: | 120 |
| Svetelný tok [lm]: | 1350 (WW) / 1470 (NW) / 1430 (CW) |
| Šírka [mm]: | 24 |
| Životnosť [h]: | 30000 |
| Výška [mm]: | 35 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Index CRI: | 80 |
| Dĺžka [mm]: | 900 |
| Povinnosť používania samotienených lámp: | false |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Obsah ortuti: | false |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na stenu |
| Typ pripojenia: | kábel ukončený zástrčkou |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Miesto používania: | vo vnútri |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
