Stropné svietidlo MULTI LED 11357
Kód: NOWODVORSKI-5903139113571
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 5903139113571 |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál svietidla: | kov, plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6000K |
| Šírka: | 23cm |
| Výška: | 2.5cm |
| Spotreba (W): | 9W/12W/18W |
| Svetelný tok (lm): | 900/1200/1600 lm |
| Uhol svietenia: | 110° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000h |
| Index CRI: | 80 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
