Núdzové LED svietidlo 3W /3h / IP65 - LEL101
Kód: NEDES-LEL101



Podrobný popis
Inovatívne LED núdzové svietidlo LEL101 značky NEDES spája bezpečnosť a efektívnosť.
Núdzové LED svietidlo je určené na povrchovú montáž prevažne nad núdzové východy v exteriéri.
Balenie obsahuje bezpečnostné nálepky a skrutky na povrchovú montáž, ktoré poskytujú spoľahlivé a bezpečné riešenie pre montážne potreby.
Svieti jasnou líniou v studenej bielej farbe svetla.
Voliteľné stále svietenie resp. svietenie iba pri výpadku el.prúdu.
Naše svietidlá sú vďaka svojej nízkej spotrebe energie obľúbené na celom svete.
Balenie obsahuje:
-bezpečnostné nálepky
-skrutky na povrchovú montáž
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 3W |
| doba svietenia pri výpadku prúdu | 3h |
| svietenie pri výpadku | áno |
| svietenie počas nabíjania | áno - voliteľné |
| svetelný tok | 150Lm |
| rozmer (mm) | 351 x 117 x 78 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 6000K - studená biela |
| uhol svetla | 120° |
| napätie | AC100 - 240V |
| životnosť | 50 000h |
| spínací cyklus | 30 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 630 |
| krytie | IP65 |
| stupeň mechanickej ochrany |
IK08 |
| materiál | thermal PC - biela |
| typ difúzora | opal |
| balenie | 1/12 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040903006 |
| Napätie: | AC100 - 240 |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Typ difúzora: | Opal |
| Doba svietenia pri výpadku prúdu (h): | 3 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Spotreba (W): | ≤10 |
| Rozmer (mm) 2: | 351 |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Max. svetelný tok (Lm): | 150 |
| Max. výkon (W): | 3 |
| Svietenie počas nabíjania: | Áno - voliteľné |
| Spínací cyklus (x): | 30 000 |
| Hmotnosť netto (g): | 630 |
| Recyklačný poplatok: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Svietenie pri výpadku: | Áno |
| Balenie (ks): | 1/12 |
| Životnosť (h): | 50 000 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť NEDES bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu produktov svojej značky. Ich hlavným cieľom a filozofiou je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.
