Núdzové svietidlo LED 3W / 3h / IP20 - LEL401
Kód: NEDES-LEL401



Podrobný popis
Inovatívne LED núdzové svietidlo LEL401 značky NEDES spája bezpečnosť a efektívnosť.
Núdzové LED svietidlo je určené na povrchovú montáž prevažne nad núdzové východy v interiéri.
Balenie obsahuje bezpečnostné nálepky a skrutky na povrchovú montáž, ktoré poskytujú spoľahlivé a bezpečné riešenie pre montážne potreby.
Voliteľné stále svietenie resp. svietenie iba pri výpadku el.prúdu.
Naše svietidlá sú vďaka svojej nízkej spotrebe energie obľúbené na celom svete.
Zelená kontrolka značí, že batéria sa nabíja.
Červená kontrolka značí, že svietidlo je pod prúdom.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 3W |
| doba svietenia pri výpadku prúdu | 3h |
| svietenie pri výpadku | áno |
| svietenie počas nabíjania | áno - voliteľné |
| svetelný tok | 100Lm |
| rozmer (mm) | 256 x 90 x 51 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 6000K - studená biela |
| uhol svetla | 120° |
| napätie | AC100 - 240V |
| životnosť | 50 000h |
| spínací cyklus | 30 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 330 |
| krytie | IP20 |
| stupeň mechanickej ochrany |
IK08 |
| materiál | thermal PC - biela |
| typ difúzora | opal |
| balenie | 1/30 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Núdzové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040903907 |
| Napätie: | AC100 - 240 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 6000K - studená |
| Typ difúzora: | Opal |
| Uhol svetla: | 120° |
| Max. výkon (W): | 3 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Stupeň mechanickej ochrany: | IK08 |
| Svietenie počas nabíjania: | Áno - voliteľné |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Spotreba (W): | ≤10 |
| Svietenie pri výpadku: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Spôsob montáže: | Na stenu |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Spínací cyklus (x): | 30 000 |
| Doba svietenia pri výpadku prúdu (h): | 3 |
| Balenie (ks): | 1/30 |
| Rozmer mm: | 256 |
| Max. svetelný tok (Lm): | 100 |
| Recyklačný poplatok: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Životnosť (h): | 50 000 |
| Materiál: | Thermal PC |
| Hmotnosť netto (g): | 330 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť NEDES bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu produktov svojej značky. Ich hlavným cieľom a filozofiou je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.
