Pásik NEON LED12W/M IP65-WW 37234
Kód: KANLUX-37234
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetelné hady |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Napätie: | 24V DC |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 2700K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=25000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Spotreba (W): | 0,5m = 6 |
| Svetelný tok [lm]: | 0,5m=110 |
| Hmotnosť: | 0.266 |
| Výška [mm]: | 10 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 30000 |
| Šírka [mm]: | 4 |
| Možnosť rezania LED pásikov na segmenty [cm]: | 5 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Index CRI: | 80 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ pripojenia: | kábel ukončený zástrčkou |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vo vnútri |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
