Nowodvorski AWINION III 9717 - šedá,tmavé drevo
Kód: NOWODVORSKI-5903139971799
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Farba:
šedá,tmavé drevo
Materiál:
tkanina,preglejka,lakovaná oceľ
Šírka:
18cm
Výška:
28cm
Hĺbka:
66cm
Aplikované napätie:
230V
Energetická spotreba:
40W
Typ zástrčky:
E27
IP ochrana:
20
Výrobca:
Nowodvorski
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 5903139971799 |
| Farba svietidla: | šedá, drevo |
| Materiál svietidla: | kov, drevo, tkanina |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Šírka: | 18cm |
| Hĺbka: | 66cm |
| Výška: | 28cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Spotreba (W): | 40W |
| Šírka tienidla v cm: | 18cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
