Nowodvorski HOTEL PLUS 9073 - biela
Kód: NOWODVORSKI-5903139907392
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Farba:
biela
Materiál:
tkanina,lakovaná oceľ,flexibilná stopka
Šírka:
23cm
Výška:
50cm
Hĺbka:
27.00cm
Aplikované napätie:
230V
Energetická spotreba:
20W,60W
Typ zástrčky:
G9; E27
IP ochrana:
20
Výrobca:
Nowodvorski
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.22 kg |
| EAN: | 5903139907392 |
| Farba svietidla: | biela |
| Materiál svietidla: | kov, plast, tkanina |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27, G9 |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Šírka: | 23cm |
| Hĺbka: | 27.00cm |
| Výška: | 50cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Spotreba (W): | 20W,60W |
| Šírka tienidla v cm: | 23cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
