Nowodvorski REMBRANT LED BRASS L 8167 - starožitná mosadz
Kód: NOWODVORSKI-5903139816793
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Farba:
starožitná mosadz
Materiál:
mosadzná oceľ,PC (polykarbonát)
Šírka:
79.5cm
Výška:
6.5cm
Hĺbka:
16.50cm
Aplikované napätie:
230V
Energetická spotreba:
13W
Typ zástrčky:
LED
IP ochrana:
20
Výrobca:
Nowodvorski
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.39 kg |
| EAN: | 5903139816793 |
| Farba svietidla: | mosadz |
| Materiál svietidla: | kov, sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Šírka: | 79.5cm |
| Hĺbka: | 16.50cm |
| Výška: | 6.5cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Spotreba (W): | 13W |
| Svetelný tok (lm): | 900 lm |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000h |
| Index CRI: | 80 |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
