Solárne svietidlo LED PARENO SLR 25W CCT-B 46450
Kód: KANLUX-46450



Podrobný popis
Kanlux PARENO je solárne záhradné svietidlo so senzorom pohybu, ktoré zaisťuje vysoký svetelný výkon bez nutnosti pripojenia k elektrickej inštalácii, čím sa svietidlo stáva nezávislým na kabeláži a zároveň nevznikajú náklady na elektrickú energiu spojené s jeho prevádzkou. Ponúka svetelný tok až 2800 lúmenov a možnosť voľby teploty chromatičnosti (3000K / 4000K / 6500K), vďaka čomu ho možno ľahko prispôsobiť okoliu aj individuálnym potrebám. Výkonný solárny panel, kapacitný akumulátor a senzor pohybu zaisťujú komfort a bezpečnosť po zotmení a krytí IP54 umožňuje spoľahlivú prevádzku v premenlivých poveternostných podmienkach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 8.77 kg |
| Farba svietidla: | čierna |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 3,2 DC 32700 ACCU |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP54 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -10+40 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=15000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Spínač: | 1 |
| Napájanie batériami: | 1 |
| Nastavenie úrovne intenzity osvetlenia, pri ktorom snímač deteguje pohyb [lx]: | 10 |
| Uhol svietenia [°]: | 120 |
| Životnosť [h]: | 20000 |
| Výška [mm]: | 2500 |
| Akumulátor (typ): | 32700 |
| Dĺžka [mm]: | 440 |
| Šírka [mm]: | 440 |
| Hmotnosť: | 8.774 |
| Index CRI: | 80 |
| uhol snímača [°]: | 90 |
| Materiál: | ABS |
| Možnosť stmievania výhradne pomocou integrovaného elektronického obvodu: | áno |
| Detekcia pohybu: | áno |
| Ovládanie: | diaľkové ovládanie na IR |
| Smer svietenia svietidla: | dole |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | false |
| Ochrana kontaktov: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Obsah ortuti: | false |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Akumulátor (parametre): | LiFePO4 3,2V 20000mAh |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | max 112 |
| Spotreba (W): | max 25 |
| Svetelný tok [lm]: | max 2800 |
| Dosah čidla [m]: | max 8 |
| Miesto montáže: | na zemi |
| Vymeniteľný zdroj svetla: | nie |
| Typ snímača: | PIR |
| Miesto používania: | vo vnútri a vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
