Svietidlo LED s ventilátorom PLAVE INB49 CCT W/SR 46372
Kód: KANLUX-46372



Podrobný popis
Kanlux PLAVE INB je moderné stropné svietidlo s funkciou ventilátora, ktoré spája minimalistický vzhľad s vysokou funkčnosťou. V tejto verzii sú lopatky ventilátora skryté a vysúvajú sa až po jeho spustení, takže pri bežnej prevádzke bez ventilácie pôsobí svietidlo ako klasické stropné svietidlo. Model ponúka reguláciu farby svetla v rozsahu 3000-6500K (CCT), funkciu stmievania, nočný režim a pohodlné ovládanie diaľkovým ovládačom. K dispozícii je aj 5-stupňová regulácia rýchlosti ventilátora, ktorá umožňuje prispôsobiť intenzitu prevádzky aktuálnym potrebám. PLAVE INB je dostupné s možnosťou voľby výšky (38 cm alebo 45,5 cm) a priemer svietidla sa mení podľa režimu prevádzky – od 49 cm (pri vypnutej funkcii ventilátora) až po 107 cm pri maximálnom rozložení lopatiek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá s ventilátorom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.11 kg |
| Farba svietidla: | biela, strieborná |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | plast |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=20000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Rozpätie priemerov používaných vodičov [mm2]: | 1,5 |
| Objemový prietok vzduchu [m3/hod.]: | 125 |
| Svetelný tok [lm]: | 1700 (WW) / 2100 (NW) / 1800 (CW) |
| Životnosť [h]: | 20000 |
| Otáčky motora: | 228 |
| Priemer [mm]: | 490 |
| Hmotnosť: | 5.108 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Index CRI: | 80 |
| Možnosť stmievania výhradne pomocou integrovaného elektronického obvodu: | áno |
| Časový vypínač: | áno |
| Ovládanie: | diaľkové ovládanie na IR |
| Automatická žalúzia: | false |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Spínač: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na strop |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Príkon motora [W]: | max 30 |
| Spotreba (W): | max 36 |
| Akustický tlak [dB]: | max 52 |
| Obsah ortuti: | nie |
| Typ pripojenia: | samosvorná svorkovnica |
| Miesto používania: | vo vnútri |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
