Svietidlo LED s ventilátorom PLAVE PAN60 CCT+RGB B 46371
Kód: KANLUX-46371



Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kanlux PLAVE PAN je nová generácia svietidiel s ventilátorom PLAVE, pri ktorej je ventilátorová časť umiestnená hlbšie a väčšia svietiaca plocha dodáva svietidlu výrazne dekoratívnejší charakter. Model ponúka reguláciu farby svetla v rozsahu 3000-6500K (CCT) a tiež plnú paletu farieb (RGB), vďaka čomu je možné ľahko prispôsobiť osvetlenie nálade aj funkciu miestnosti. Nechýba ani stmievanie, nočný režim, ovládanie diaľkovým ovládačom a 5-stupňová regulácia rýchlosti ventilátora, čo zvyšuje komfort každodenného používania. PLAVE PAN je dostupné v dvoch veľkostiach: 485 mm vo variante so svetlým korpusom a 600 mm vo variante s čiernym korpusom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá s ventilátorom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| Farba svietidla: | čierna |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | plast |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=20000 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Rozpätie priemerov používaných vodičov [mm2]: | 1,5 |
| Otáčky motora: | 1050 |
| Svetelný tok [lm]: | 1100 (WW) / 2300 (NW) / 1200 (CW) |
| Výška [mm]: | 195 |
| Hmotnosť: | 2.226 |
| Životnosť [h]: | 25000 |
| Objemový prietok vzduchu [m3/hod.]: | 48 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 600 |
| Index CRI: | 80 |
| Možnosť stmievania výhradne pomocou integrovaného elektronického obvodu: | áno |
| Časový vypínač: | áno |
| Ovládanie: | diaľkové ovládanie na IR |
| Automatická žalúzia: | false |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Nastavenie citlivosti: | false |
| Spínač: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na strop |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Príkon motora [W]: | max 15 |
| Spotreba (W): | max 48 |
| Akustický tlak [dB]: | max 56 |
| Obsah ortuti: | nie |
| Typ pripojenia: | skrutková svorkovnica |
| Miesto používania: | vo vnútri |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
