Ovládač REMOTE N 8 RGBW/CCT-W 22134
Kód: KANLUX-22134
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kontroler pracuje s jednofarebnými LED pásikmi a LED pásikmi RGB/RGBW/RGBCCT. Môže pracovať s diaľkovými ovládačmi RGB CCT. K plnej prevádzke je potrebný diaľkový ovládač Kanlux REMOTE.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diaľkové ovládače |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Napätie: | 2 x 1,5V DC |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Hmotnosť: | 0.072 |
| Napájanie batériami: | 1 |
| Batérie vysielača: | 2 x AAA |
| Batérie v súprave: | nie |
| Materiál: | plast |
| Ovládanie: | RF 2,4GHz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
