Svietidlo SNOWBALL XIV 11408
Kód: NOWODVORSKI-5903139114080
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 5903139114080 |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | G9 |
| Šírka: | 34cm |
| Hĺbka: | 100cm |
| Spotreba (W): | 12W |
| Šírka tienidla v cm: | 4x16, 10x12cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
