Stojanové exteriérové svietidlo STRUCTURE LED I 8145
Kód: NOWODVORSKI-5903139814591
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojanové exteriérové svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 5903139814591 |
| Farba svietidla: | biela, čierna |
| Materiál svietidla: | kov, plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Stupeň krytia IP: | IP54 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Priemer: | 11.00cm |
| Šírka: | 11cm |
| Výška: | 50cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Spotreba (W): | 13W |
| Svetelný tok (lm): | 820 lm |
| Uhol svietenia: | 120° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 20000h |
| Index CRI: | 80 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
