Prisadené svietidlo LED s čidlom VARSO 22-30W-CCT-O-SE 26988
Kód: KANLUX-26988
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux VARSO CCT je nová verzia obľúbených hermetických plafónov VARSO, ktorá poskytuje ešte väčšiu voľnosť pri prispôsobení osvetlenia potrebám používateľa. Všetky modely z tejto série ponúkajú možnosť voľby teploty chromatickosti 3000K / 4000K / 6500K a jednej z dvoch úrovní výkonu, vďaka čomu je možné svietidlo ľahko prispôsobiť veľkosti a charakteru miestnosti. Okrúhle svietidlá sú dostupné v dvoch veľkostiach, so senzorom pohybu alebo bez neho, a ich prednosťou je tiež jednoduchá montáž, krytie IP54, rovnomerne rozptýlené svetlo a 5-ročná záruka.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stropné exteriérové svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Farba svietidla: | biela |
| Integrovaný zdroj svetla: | áno |
| Materiál svietidla: | plast |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | wires |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP54 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/4000/6500K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -20÷35 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=30000 |
| Rozpätie priemerov používaných vodičov [mm2]: | 0,5-2,5 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,5m |
| Hmotnosť: | 0.996 |
| Nastavenie citlivosti: | 1 |
| Uhol svietenia [°]: | 120 |
| Nastavenie úrovne intenzity osvetlenia, pri ktorom snímač deteguje pohyb [lx]: | 2/10/50/OFF |
| Spotreba (W): | 22 / 30 |
| Svetelný tok [lm]: | 2970 (4000K) / 3900 (4000K) |
| Priemer [mm]: | 330 |
| uhol snímača [°]: | 360 |
| Výška [mm]: | 48 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Životnosť [h]: | 50000 |
| Pracovná frekvencia snímača [MHz]: | 5800 |
| Index CRI: | 80 |
| Detekcia pohybu: | áno |
| Automatická žalúzia: | false |
| Možnosť sériového zapojenia svietidiel: | false |
| Montážna krabička v súprave: | nie |
| Spínač: | false |
| Výrobok nie je určený na montáž na bežne horľavom povrchu: | false |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Miesto montáže: | k prisadeniu na strop |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Dosah čidla [m]: | max 9 |
| Typ snímača: | mikrovlnný |
| Obsah ortuti: | nie |
| Typ pripojenia: | samosvorná svorkovnica |
| Miesto používania: | vo vnútri a vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
