Závesné svietidlo VERTIC LED 10362
Kód: NOWODVORSKI-5903139103626
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 5903139103626 |
| Farba svietidla: | biela, čierna |
| Materiál svietidla: | kov, plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | LED |
| Stupeň krytia IP: | IP20 |
| Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Priemer: | 5.50cm |
| Šírka: | 5.5cm |
| Výška: | 220-300cm |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Spotreba (W): | 19W |
| Svetelný tok (lm): | 650 lm |
| Uhol svietenia: | 100° |
| Životnosť svetelného zdroja: | 50000h |
| Index CRI: | 90 |
| Šírka tienidla v cm: | 1.3cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Spoločnosť Nowodvorski sa z malej rodinnej spoločnosti stala lídrom v odvetví dekoratívneho osvetlenia v Poľsku, strednej a východnej Európe. Ich sortiment tvorí bohatstvo vzorov rôznych štýlov, od tradičného klasického po najmodernejšie osvetlenie, vysokej kvality pochádzajúcej z centra Európy.
