Svetelný zdroj LED XLED G125C 10,5W-NW 39088
Kód: KANLUX-39088



Podrobný popis
Kanlux XLED G125C 10,5 W-NW je LED žiarovka s efektným guľovým tvarom, ktorá spája vysoký výkon s estetickým vzhľadom. Pri príkone 10,5 W dosahuje svetelný tok až 1521 lúmenov čo zodpovedá klasickej 100W žiarovke a jej svetelná účinnosť je až 145 lm/W. Neutrálna farba svetla (4000K) poskytuje príjemné osvetlenie pre prácu aj každodenné použitie, zatiaľ čo široký vyžarovací uhol 320 ° zaisťuje rovnomerné rozptýlenie svetla v celom priestore. Guľovitý tvar difúzora zaisťuje, že sa žiarovka skvele vyníma v dekoratívnych svietidlách s viditeľným svetelným zdrojom, ktorým dodáva charakter a eleganciu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Farba svietidla: | priehľadná |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=25000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.088 |
| Účinník lampy: | 0.59 |
| Spotreba (W): | 10,5 |
| Hĺbka [mm]: | 125 |
| Šírka [mm]: | 125 |
| Priemer [mm]: | 125 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 145 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 1521 |
| Výška [mm]: | 178 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Index CRI: | 80 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 82 |
| Zdroj svetla: | G125 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
