Svetelný zdroj LED XLED G95 4W-SW 33518 (starý kód 29644)
Kód: KANLUX-33518
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Dekoratívna verzia žiarovky typu GLOBE. Kanlux XLED G95 Vám umožní vytvoriť veľmi útulnu atmosféru. To všetko vďaka mimoriadne teplej farbe svetla v jantárovom skle, v ktorom je uzatvorené špirálové LED vlákno. Tato svetelná guľa sa stane ozdobou Vášho domu, kaviarne, reštaurácie alebo akehokoľvek iného miesta, v ktorom ju použijete. Jedná sa o jedinečné spojenie dekoratívnosti a modernej, energeticky úspornej LED technológie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Farba svietidla: | dymová |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | super warm, 1800K |
| Ukazovateľ predčasného ukončenia životnosti lampy: | <5% po 1000h |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=20000 |
| koeficient zachovania svetelného toku po uplynutí 6 000h [%]: | >=80 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.052 |
| Účinník lampy: | 0.5 |
| Výška [mm]: | 140 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 25 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 250 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 38 |
| Spotreba (W): | 4 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 63 |
| Index CRI: | 80 |
| Priemer [mm]: | 95 |
| Zdroj svetla: | G95 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
