Svetelný zdroj LED XLED G95 7W-WW 36241
Kód: KANLUX-36241
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 2500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=20000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.056 |
| Výška [mm]: | 140 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 40 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 55 |
| Spotreba (W): | 7 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 725 |
| Index CRI: | 80 |
| Priemer [mm]: | 95 |
| Zdroj svetla: | G95 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
