Svetelný zdroj LED XLED G95C 7,8W-NW 39086
Kód: KANLUX-39086



Podrobný popis
Kanlux XLED G95C je rad dekoratívnych LED žiaroviek s efektným guľovým tvarom, ponúkajúci dve varianty výkonu - 7,8 W (1055 lm, ekvivalent 75 W) a 10,5 W (1521 lm, ekvivalent 100 W) - takže si ich ľahko prispôsobíte vašim potrebám. Svetelná účinnosť dosahujúca až 145 lm/W (u verzie 10,5 W) umožňuje úsporné a zároveň efektívne osvetlenie priestoru. Neutrálna farba svetla (4000K) poskytuje príjemné svetlo pre prácu aj každodenné činnosti, zatiaľ čo široký vyžarovací uhol 320 ° zaisťuje rovnomerné rozloženie svetla po celej miestnosti. Guľovitý tvar žiarovky sa skvele hodí do dekoratívnych svietidiel s viditeľným svetelným zdrojom, ktorým dodá charakter a eleganciu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=25000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.058 |
| Účinník lampy: | 0.7 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 1055 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 135 |
| Výška [mm]: | 140 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 46 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 55 |
| Spotreba (W): | 7,8 |
| Index CRI: | 80 |
| Priemer [mm]: | 95 |
| Zdroj svetla: | G95 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
