Svetelný zdroj LED XLED G95S 5,8W-NW 36242
Kód: KANLUX-36242
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Kanlux XLED znamená nielen najlepšie parametre osvetlenia, ale aj dodatočnú dekoratívnosť. Žiarovky Kanlux XLED G95 sú veľké, okrúhle, sklenené žiarovky so širokým uhlom vyžarovania. Kanlux XLED G95 vyzerá veľmi efektne v otvorených aj nástenných svietidlách, rovnako ako v závesných bez tienidla. Pozoruhodný je najmä model XLED G95S s tmavým, dymovým sklom, ide o mimoriadne dekoratívny, ale aj veľmi elegantný zdroj svetla.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E27 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=20000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.054 |
| Výška [mm]: | 140 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 15000 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 40 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 470 |
| Spotreba (W): | 6 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 50 |
| Index CRI: | 80 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 81 |
| Priemer [mm]: | 95 |
| Šírka [mm]: | 95 |
| Hĺbka [mm]: | 95 |
| Zdroj svetla: | G95 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
