Svetelný zdroj LED XLED GU10 4,9W-WW 38410
Kód: KANLUX-38410



Podrobný popis
Kanlux XLED GU10 sú moderné svetelné zdroje patriace do obľúbeného radu Kanlux XLED. Vyznačujú sa vysokou svetelnou účinnosťou, dosahujúcou 135 lm/W, čo zaisťuje efektívne osvetlenie s nízkou spotrebou energie. Sú dostupné v dvoch výkonových stupňoch a troch farebných variantoch svetla, čo umožňuje ich prispôsobenie rôznym potrebám a atmosfére miestností. Sklenené puzdro a šošovka im dodávajú estetický vzhľad a zároveň zaručujú odolnosť a rovnomerné rozloženie svetla. Ide o perfektné riešenie pre domáce, kancelárske alebo komerčné priestory.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Farba svietidla: | strieborná |
| Materiál tienidla: | plast |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | GU10 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000K |
| Ukazovateľ predčasného ukončenia životnosti lampy: | <5% po 1000h |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=40000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.040 |
| Uhol svietenia: | 100 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 112 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Spotreba (W): | 4,9 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 40 |
| Ekvivalent klasickej žiarovky [W]: | 44 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Hĺbka [mm]: | 50 |
| Šírka [mm]: | 50 |
| Priemer [mm]: | 50 |
| Výška [mm]: | 53 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 550 |
| Index CRI: | 80 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Zdroj svetla: | PAR16 |
| Materiál: | sklo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
