Svetelný zdroj LED XLED HP D90E40 36W-NW 37348
Kód: KANLUX-37348



Podrobný popis
Kanlux XLED HP D90 je svetelný zdroj s päticami E27 a E40, ktoré kombinujú vysokú kvalitu spracovania a mimoriadnu odolnosť. Poskytujú 25 000 hodín spoľahlivého svietenia a vyznačujú sa vysokou svetelnou účinnosťou a mliečnou bankou. Vďaka stupňu krytia IP65 (okrem pätice žiarovky) je zdroj odolný voči prachu a vode, čo umožňuje jeho použitie v sťažených vonkajších podmienkach. Ďalšou výhodou je 3-ročná záruka, ktorá potvrdzuje spoľahlivosť a solídnosť produktu. Pri vonkajšej inštalácii nezabudnite použiť svietidlá so zodpovedajúcim stupňom krytia, aby bola zaistená plná životnosť a bezpečnosť použitia zdroja.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Farba svietidla: | priehľadná |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E40 |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -20÷45 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=7500 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.184 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 165 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 167 |
| Výška [mm]: | 230 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 25000 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Spotreba (W): | 36 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 6000 |
| Index CRI: | 80 |
| Priemer [mm]: | 90 |
| Zdroj svetla: | HP |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
