Svetelný zdroj LED XLED HP EX E40 43W-NW 37349
Kód: KANLUX-37349



Podrobný popis
Kanlux XLED HP EX je svetelný zdroj navrhnutý pre dlhotrvajúce a efektívne osvetlenie zaručujúce spoľahlivú prevádzku až 50 000 hodín. Vyznačuje sa vysokou svetelnou účinnosťou, poskytuje pôsobivý svetelný tok 9 000 lúmenov. Vďaka stupňu krytia IP65 (okrem pätice žiarovky) je zdroj odolný voči prachu a vode, čo umožňuje jeho použitie v náročných podmienkach. Pamätajte však, že pre vonkajšie inštalácie je nutné použiť svietidlá so zodpovedajúcim stupňom krytia, aby boli plne využité schopnosti svietidla a bola zaručená jeho odolnosť v náročných poveternostných podmienkach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| Farba svietidla: | priehľadná |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E40 |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | biela, 4000K |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | -20÷45 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=7500 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.228 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 188 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 210 |
| Výška [mm]: | 232 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Spotreba (W): | 42,8 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Priemer [mm]: | 52 |
| Index CRI: | 70 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 9000 |
| Zdroj svetla: | HP |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vonku |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
