Svetelný zdroj LED XLEDEX C35E14 3,8W-WW 37340
Kód: KANLUX-37340
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
EXTRÉMNE účinné svetelné zdroje Kanlux XLED EX C35 3,8W zodpovedajú 60W žiarovkám. Vďaka nadpriemernej svetelnej účinnosti (212 lúmenov na Watt) sú tieto svetelné zdroje 15-krát účinnejšie ako ich tradiční štandardní predchodcovia. 5-ročná záruka, 50 000 hodín životnosti, 50 000 cyklov zapnutia/vypnutia sú ich ďalšími prednosťami. Kanlux XLED EX C35 má navyše sklenenú banku a filamentové „tyčinky“, vďaka ktorým sa podobá tradičným žiarovkám, ale využíva najnovšiu technológiu LED.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED vlákna |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Farba svietidla: | priehľadná |
| Materiál tienidla: | sklo |
| Napätie: | 220-240V AC 50Hz |
| Pätica: | E14 |
| Stmievateľné: | nie |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 2700K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=50000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Hmotnosť: | 0.014 |
| Svetelná účinnosť lampy [lm/W]: | 212 |
| Spotreba (W): | 3,8 |
| Uhol svietenia: | 320 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 33 |
| Priemer [mm]: | 35 |
| Menovitá frekvencia [Hz]: | 50 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Index CRI: | 80 |
| Menovitý použiteľný svetelný tok [lm]: | 806 |
| Výška [mm]: | 97 |
| Zdroj svetla: | C35 |
| Typ diódy: | LED FILAMENT |
| Obsah ortuti: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
