Pásik LED SMD L120 16W/M 12 IP00 CCT 33317
Kód: KANLUX-33317
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
Pásik Kanlux L120 CCT sú tri farby svetla v jednom pásiku. Teraz môžete zmeniť farbu svetla v závislosti na situácii a vašej nálade. Naviac Kanlux L120 CCT má veľmi vysoký index podania farieb CRI 90 a trojročnú záruku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V SMD LED pásy IP00-20 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Napätie: | 12V DC |
| Stupeň krytia IP: | IP00 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 3000/6000K |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 0.066 |
| Šírka [mm]: | 10 |
| Spotreba (W): | 1m = 16 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = max 1300 (WW+CW) |
| Hĺbka [mm]: | 2 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 30000 |
| Počet cyklov zap./vyp.: | 30000 |
| Menovitý prúd lampy [mA]: | 33 |
| Možnosť rezania LED pásikov na segmenty [cm]: | 5 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Výška [mm]: | 5000 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Index CRI: | 90 |
| Typ diódy: | LED SMD |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vo vnútri |
| Typ pripojenia: | voľné konce káblov |
| Váha[g]: | 66 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
