Pásik LED COB LCOB 14W/M 24 IP00-CW 39412
Kód: KANLUX-39412
Kvalifikované poradenstvo
Technická podpora a pomoc pri vašom rozhodovaní.

Doručenie zadarmo
Pri nákupe nad 49€ máte doručenie kuriérom zadarmo.

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa s možnosťou osobného odberu.

Dodatočná montáž
Možnosť objednania popredajných služieb podľa vašich predstáv a možností.
Podrobný popis
LED pásky Kanlux LCOB sú riešením, vytvoreným s ohľadom na komerčné i súkromné ??projekty. Vďaka hustému rozmiestneniu diód (320 diód/m) ponúkajú súvislú svetelnú líniu, vysokú svetelnú účinnosť a vynikajúce podanie farieb (CRI ?90). Sú dostupné v šiestich variantoch – IP00 na vnútorné použitie a IP65 so zvýšenou odolnosťou, v troch farbách svetla: 3000K, 4000K a 6500K. Životnosť dosahujúca 50 000 hodín a až 5-ročná záruka potvrdzujú spoľahlivosť pásikov Kanlux LCOB.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 24V COB LED pásy IP00-20 |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Napätie: | 24V DC |
| Pätica: | wires |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP00 |
| Teplota chromatickosti: | studená biela, 6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=30000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 0.086 |
| Šírka [mm]: | 10 |
| Spotreba (W): | 1m = 14 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = 1540 |
| Hĺbka [mm]: | 2 |
| Možnosť rezania LED pásikov na segmenty [cm]: | 4,55 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Výška [mm]: | 5000 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 50000 |
| Index CRI: | 90 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ diódy: | LED COB |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vo vnútri |
| Typ pripojenia: | voľné konce káblov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
