Pásik LED COB LCOB 14W/M 24IP65-CCT 38438
Kód: KANLUX-38438



Podrobný popis
LED pás Kanlux LCOB 14W/M 24V CCT je moderné riešenie osvetlenia, ktoré umožňuje prispôsobiť farbu svetla individuálnym potrebám. Vďaka technológii COB a vysokej hustote diód (608 LED/m) je svetlo rovnomerne emitované po celej dĺžke pásu bez viditeľných svetelných bodov. Nastavenie farby svetla v rozmedzí od teplej (2700K) cez neutrálnu (4000K) až po studenú (6500K), umožňuje dokonale prispôsobiť osvetlenie konkrétnemu interiéru alebo nálade. LED pásik je napájaný napätím 24V, umožňuje vytvoriť dlhšie úseky bez úbytku napätia a napájať ich jedným napájačom. Vysoký index podania farieb (Ra 90+) zaisťuje verné zobrazenie prirodzených farieb. Produkt má 3-ročnú záruku a je dostupný v 5-metrových roliach av dvoch verziách stupňa krytia - IP00 a IP65.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Eshop |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Napätie: | 24V AC |
| Stmievateľné: | nie |
| Stupeň krytia IP: | IP65 |
| Teplota chromatickosti: | teplá biela, 2700-6500K |
| Počet cyklov zap./vyp.: | >=30000 |
| Obsah ortuti v lampe [mg]: | 0 |
| Minimálna vzdialenosť od osvetľovaného objektu: | 0,1m |
| Hmotnosť: | 0.114 |
| Šírka [mm]: | 10 |
| Svetelný tok [lm]: | 1m = max 1260 (WW+CW) |
| Spotreba (W): | 1m = max 14 (WW+CW) |
| Hĺbka [mm]: | 2 |
| Menovitá životnosť lampy [h]: | 30000 |
| Možnosť rezania LED pásikov na segmenty [cm]: | 5 |
| Rozpätie teploty prostredia, na ktorú môže byť výrobok vystavený [°C]: | 5÷25 |
| Dĺžka [mm]: | 5000 |
| Index CRI: | 90 |
| Výrobok nie je vhodný na zakrytie termoizolačným materiálom: | false |
| Napájanie batériami: | false |
| Typ diódy: | LED COB |
| Obsah ortuti: | nie |
| Miesto používania: | vo vnútri |
| Typ pripojenia: | voľné konce káblov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Kanlux je jedna z popredných európskych spoločností v odvetví osvetlenia. V ponuke nájdete produkty, ktoré rozžiaria váš deň i noc.
